raudondvario dvaras

Naujienos

DĖL ĮVAŽIAVIMO Į RAUDONDVARIO DVARO SODYBOS TERITORIJĄ GALIOJANČIOS TVARKOS

06.23 / Visos naujienos
DĖL ĮVAŽIAVIMO Į RAUDONDVARIO DVARO SODYBOS TERITORIJĄ GALIOJANČIOS TVARKOS

2023-06-23

Informuojame, kad į VšĮ „Raudondvario dvaras“ administruojamą Raudondvario dvaro sodybos teritoriją įvažiuoti transporto priemonėmis gali tik:

  1. Raudondvario dvaro sodyboje veikiančių įstaigų darbuotojai, turintys VšĮ „Raudondvario dvaras“ išduotus leidimus „Leidimas įvažiuoti, sustoti ir stovėti Raudondvario dvaro sodybos parkavimo aikštelėje“.
  2. Menų inkubatoriaus rezidentai, turintys minėtus leidimus. Esant būtinybei, rezidentai gali trumpam įvažiuoti į Menų inkubatoriaus vidinį kiemelį, prie pagrindinio įėjimo į rezidencijas ir išsikrauti atsivežtus daiktus. Vėliau automobiliai turi stovėti automobilių stovėjimo aikštelėje, kaip ir nurodyta leidime.
  3. Kurjeriai, pristatantys siuntas, gali įvažiuoti tik į automobilių stovėjimo aikštelę.
  4. Renginių techninis ir aptarnaujantis personalas – atskiru suderinimu su VšĮ „Raudondvario dvaras“ vadovybe, prašant išduoti laikiną leidimą įvažiuoti į teritoriją.
  5. Jaunavedžius vežančios transporto priemonės įvažiuoti ir stovėti automobilių aikštelėje gali tik už nustatytą mokestį – 25 Eur/1 auto.
  6. Jaunavedžius aptarnaujantis personalas įvažiuoti į Raudondvario dvaro teritoriją ir palikti automobilį stovėjimo aikštelėje gali už tik nustatytą mokestį – 25 Eur/1 auto. Personalas gali privažiuoti iki numatytos vietos parke išsikrauti daiktus, bet negali stovėti toje vietoje ilgiau nei 10 min.

 

VšĮ „Raudondvario dvaras“ administracija: raudondvariodvaras@gmail.com, +370 640 35936

Kitos naujienos

06.27 Visos naujienos

Raudondvario dvaras pristatytas naujausiame Baltic Times žurnalo leidime!

 2024 m. The Baltic times – nepriklausomas leidinys, apžvelgiantis naujausius politikos, ekonomikos, verslo ir kultūros įvykius Baltijos šalyse. Straipsnis pasiekiamas ir internetu, The Baltic Times svetainėje: čia

06.14 Visos naujienos

Birželio 15 d. | Tarptautinė visų veislių šunų paroda 2024

2024 m. Rytoj (birželio 15 d.),  Raudondvario dvare vyks Tarptautinė visų veislių šunų ir heideterjerų paroda! Renginys nemokamas. Preliminari renginio pradžia 10 val.

06.13 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams dalyvauti Valstybės dienos šventėje

2024 m. Kviečiame norinčius prekiauti liepos 6-ąją, Valstybės dienos šventėje, registruotis! Informacija ir registracija: +370 64035 936 arba raudondvariodvaras@gmail.com

06.10 Visos naujienos

REGISTRACIJA į Jaunojo talento konkursą 2024!

Švęsdami Valstybės dieną, liepos 6-ąją, Raudondvario dvare, kartu jau tradiciškai rengiame ir jaunųjų talentų konkursą. Laukiame visų moksleivių, norinčių pristatyti scenos menų pasirodymus! Dalyvius vertins profesionalų komisija, lauks prizai ir padėkos raštai, kurių įteikimą palydės garsūs publikos plojimai. Jei norite išbandyti save profesionalioje scenoje – registruokitės! Registracija vyksta iki liepos 1 d.  Užpildytas paraiškos formas siųskite: raudondvariodvaras@gmail.com Paraiška: čia Nuostatai: [...]

04.29 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams!

2024-04-29 Kviečiame prekybininkus registruotis prekybai gegužės 11 d. vyksiančiame Europos muziejų nakties ir šeimų šventės renginyje. Detalesnė informacija ir registracija: +370 640 35936 raudondvariodvaras@gmail.com    

Daugiau renginių
x