raudondvario dvaras

Renginiai

Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19

07.05 / 19:30 val. Kaina - 34-59 eur
Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19

2024 m.

Unikalioje vietoje – legendinės grupės „DinamikaŽemaitukų bei Ingos Jankauskaitės koncertas: tai išskirtinis vasaros vakaras

Liepos 19 dieną Kauno rajone esantį Raudondvario dvaro kiemą sudrebins išskirtinis renginys – „Raudondvario vakaras“. Pirmą kartą vyksiančiame renginyje savo konertus surengs legendinė grupė „Dinamika“, daugybės klausytojų pamėgti „Žemaitukai“ bei kaskart savo kūryba stebinanti dainininkė Inga Jankauskaitė.

Vienoje gražiausių šalies vietų įvyksiančiame renginyje vieno vakaro metu laukia ne tik trys koncertai, bet ir galimybė mėgautis maistu bei užkandžiais. Pasak organizatorių, tai išskirtinis vasaros vakaras, kupinas kokybiškos muzikos.

„Tokio koncepto renginys Raudondvaryje įvyks pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad vienoje scenoje pasirodys tokie ryškūs atlikėjai ir grupės. Siekiame, kad susirinkusi publika kokybiškai praleistų laiką ir pasimėgautų ne tik nuostabiais Raudondvario dvaro vaizdais, bet kitais vasaros malonumams būdingais atributais“, – teigia organizatoriai.

Ne pirmą kartą Raudondvario dvare savo pasirodymą surengsianti žinoma šalies dainininkė Inga Jankauskaitė ruošia išskirtinę programą, kurioje nuskambės ne tik geriausios atlikėjos dainos, bet ir muzikinės naujienos.

Populiari atlikėja I. Jankauskaitė savo muzikinėje karjeroje jau yra pristačiusi keturis albumus, kuriuose ir daugybė didelio populiarumo susilaukusių kūrinių, tarp kurių „Veidrodžiai meluoja“, „Mano vienintelis“, „Šokiai“, „Bėgam ant kalnų“ ir kiti.

Visai neseniai didžiausias šalies arenas drebinusi legendinė grupė „Dinamika“ įrodė, kad klausytojai jų pasiilgo. Pirmą kartą po atviru dangumi po sugrįžimo pasirodysianti grupė džiaugiasi, kad dar kartą susitiks su savo klausytojais.

Raudondvario dvare nuskambės ir garsiausi „Dinamikos“ hitai „Ačiū tau“, „Padovanok man“, „Palinkėk man gero vėjo“, „Meilės lietus“ bei daugelis kitų.

Liepos 19 dieną klausytojai vienoje gražiausių šalies vietų išvys ir didžiulio populiarumo sulaukusią grupę „Žemaitukai“. 2023 metais svarbiausiuose šalies muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“, kaip „Geriausi metų tradicinės POP muzikos atlikėjai“ nominuotas duetas ruošia geriausių bei naujausių kūrinių programą.

Grupė „Žemaitukai“ dalyvavo ne viename populiariame TV projekte, koncertavo didžiausiose Lietuvos arenose. Grupės kūriniai „Su draugais“, „Jeigu pasaulis priklausytų man“, „Gėlės“ ir daugelis kitų „Žemaitukų“ dainų internetinėje erdvėje jau yra perklausyti milijonus kartų.

BILIETAI:ČIA

Organizatorius:

M.A.M.A. pramogos, VšĮ

+37065856799 / info@muzikosapdovanojimai.lt

Kiti renginiai

08.07 Kaina: - € 22-35

Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos

2024 Rugpjūčio 7 d., 19 val. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje Gyvai skambės Vytauto Kernagio dainos – Jokūbas Bareikis kviečia į koncertus scenos legendai pagerbti Maestro Vytautas Kernagis – Lietuvos muzikos pasaulio legenda, kurią visuomet šilta ir gera prisiminti. Paklausyti gražiausių jo dainų ir istorijų apie kūrėjo gyvenimą kviečia aktorius ir muzikantas Jokūbas Bareikis koncerte „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“. [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1900
07.25 Kaina: - € 19-29

Lina Rastokaitė: muzika, pakeitusi Lietuvą

2024 m. Liepos 25 d., 19 val., Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje Solinis Linos Rastokaitės koncertas Akomponuoja Feliksas Zakrevskis Širdimi pakeliauti kviečia Linos Rastokaitės solinis koncertas „Muzika pakeitusi Lietuvą“. Jausmingame renginyje žiūrovai išgirs visiems gerai žinomą, savo laiku Lietuvą pakeitusią muziką. Skambės Vytauto Kernagio, Hiperbolės kūriniai, dainos iš Velnio nuotakos ir kitų lietuviškų miuziklų, taip pat dainos pagal Algimanto Baltakio, Antano [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1900
07.20 Kaina: - € 31.63–60

OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024

2024 m. Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. BILIETAI: ČIA   Organizatorius: M.A.M.A. pramogos, VšĮ +37065856799 / info@muzikosapdovanojimai.lt

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1400
07.19 Kaina: - € 34-59

Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19

2024 m. Unikalioje vietoje – legendinės grupės „Dinamika“, „Žemaitukų“ bei Ingos Jankauskaitės koncertas: tai išskirtinis vasaros vakaras Liepos 19 dieną Kauno rajone esantį Raudondvario dvaro kiemą sudrebins išskirtinis renginys – „Raudondvario vakaras“. Pirmą kartą vyksiančiame renginyje savo konertus surengs legendinė grupė „Dinamika“, daugybės klausytojų pamėgti „Žemaitukai“ bei kaskart savo kūryba stebinanti dainininkė Inga Jankauskaitė. Vienoje gražiausių šalies vietų įvyksiančiame renginyje vieno vakaro metu [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1930
07.06 Kaina: - nemokamai

Liepos 6-ąją kviečiame visus švęsti Valstybės dieną!

2024 m. Liepos 6-ąją kviečiame visus kartu paminėti Valstybės dieną šventiniame renginyje LIETUVA RAUDONDVARIO DVARE! Renginys NEMOKAMAS. Programa MAŽOJI PILIES SCENA 12:00 Iškilmingas šventės atidarymas 12:20 Jaunojo talento konkursas 14:00 Karališkas koncertas | Atlikėjai: Kristina Siurbytė, Akvilė Garbenčiūtė, Egidijus Bavikinas, Raimondas Baranauskas | DIDŽIOJI SCENA (prie Menų inkubatoriaus) 18:00 Kauno rajono savivaldybės garbės ženklų įteikimo ceremonija | Vedėjas Egidijus Stancikas [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1200
Daugiau renginių
x