raudondvario dvaras

Baigiamoji projekto konferencija 2022-12-20

Gruodžio 20 d., 11 val. Raudondvario pilyje vyks baigiamoji projekto „Istorinis kelias: Raudondvaris-Bauskė (LLI-498)“ konferencija. Projekto partneriai Raudondvario dvaras ir Bauskės pilies muziejus 2021-2022 metais įgyvendino bendradarbiavimo projektą, kurio metu buvo pagerinti abu kultūros paveldo objektai, sukurtos naujos kultūrinės ir edukacinės veiklos, siekiant pritraukti didesnį turistų skaičių šaltuoju metų sezonu. Partnerių projekto vadovai konferencijose pristatys projekto pasiektus rezultatus. Taip pat planuojama pristatyti ir naujai sukurtą turizmo leidinį, reprezentuojantį abu partnerius ir jų regionus, kaip vieną pagrindinių projekto rezultatų.

Konferencijos metu bus pristatytas dar vienas „Interreg V-A Latvija-Lietuva Programos 2014-2020“ finansuojamas turizmo skatinimo projektas, įgyvendinamas Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro kartu su partneriais iš Latvijos. Kadangi planuojama auditorija – atstovai iš abiejų savivaldybių, turizmo centrų, vietos kultūros įstaigų, tikimasi, kad jos metu bus užmegztos naujos partnerystės būsimiems projektams kurti ir įgyvendinti.


  • Projektas įgyvendinamas laikotarpiu: 2021-2022 m.
  • Bendras projekto biudžetas – 785 875 Eur. Raudondvario dvarui skirta dalis 401 375 Eur, o Bauskės pilies muziejui – 384 500 Eur.
  • Projektą finansuoja Europos Sąjunga:  www.europa.eu
  • 85 proc. projekto vertės finansuojama Europos regiono plėtros fondo lėšomis (667 993,75 Eur), likusi 15 proc. projekto vertės dalis finansuojama Kauno rajono ir Bauskės savivaldybių lėšomis.
  • 2014–2020 m. „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti. Oficiali programos svetainė: www.latlit.eu
  • Straipsnis parengtas naudojant ES finansinę paramą. Už straipsnio turinį atsako VšĮ „Raudondvario dvaras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi ES nuomonę.

 

x