raudondvario dvaras

Svajonių žemėlapis

Kviečiame siekti svajonių išsipildymo – efektyviai! Norai ar svajonės dažnai plaukioja mūsų galvose lyg oro burbulai ir mes net patys nesuprantame galutinio tikslo. Svajojame rasti auksinę žuvelę ir net tikimės, kad galbūt ji išsiaiškins mūsų norus, ir juos kuo skubiau, kada nors, išpildys. Arba net dar blogiau, gal nusiteikiame už savo norus kovoti ir brautis į priekį alkūnėmis. O pasirodo, viskas daug paprasčiau…

Mums tereikia stipriai panorėti ir tikslus įvardyti sau bei pasauliui, ko gi mes norime išties ir net kada. Dar geriau, nei mūsų nerišlius apmąstymus gyvenimas supranta svajones pateiktas paveikslėlių pavidalu. Taigi, sukurti norų ir svajonių žemėlapį gali būti ne tik kūrybiškas procesas, bet ir efektyvi pramoga-terapija, padedanti aiškiai nubrėžti savo tikslus ir svajones.

Ši edukacinė programa turi dailės terapijos „prieskonių“ ir bus įdomi ieškantiems, smalsiems asmenims, norintiems geriau pažinti save. Taip pat pramoga tinka: mergvakariams, darbo kolektyvams, vyresnių klasių moksleiviams, draugams, gimtadieniams kitaip.

Trukmė: apie 1 val. 30 min.

Kaina: 15 eurų dalyviui.

Vieta: Raudondvario dvaro menų inkubatorius.

Suteikiame visas reikalingas kūrybai priemones, dirbsime   koliažo technika.

Registracija ir daugiau informacijos telefonu +37068711826 arba el. paštu amber.area@gmail.com 

x