raudondvario dvaras

Naujienos

Raudondvario dvaras dalyvavo Europos Kultūros Turizmo konferencijoje

10.20 / Visos naujienos

Spalio 18–21 dienomis vyksta jau 16-oji Europos Kultūros Turizmo konferencija, rengiama ECTN – European Cultural Tourism Network. Kasmet vis kitame Europos mieste vykstantis renginys šiemet nusikėlė į Pafos miestą, Kipre.

Šių metų konferencijos tema „Išmanusis turizmas – išmanios kelionės vietos: kultūros paveldas ir kūrybiškumas, skaitmeninimas ir tvarumas“. Konferencijoje aptariamos naujausios kultūros, paveldo, pažangaus ir tvaraus turizmo srities tendencijos, įskaitant inovacijas, kūrybiškumą ir kultūrinio turizmo produktų kūrimą.

Pranešėjai kviečiami dalintis savo aktualia patirtimi, geraja praktika bei pateikti pavyzdžius ir rekomendacijas siekiant išsaugoti, atkurti ir skatinti kultūros bei paveldo vertybes, pasitelkiant inovacijas išmaniam, tvariam ir atsakingam turizmui plėtoti.

ECTN konferencijoje dalyvavo ir Kauno rajono atstovai:

Raudondvario dvaro įgyvendinamų projektų kultūros paveldo srityje patirtimi konferencijoje dalijosi dvaro direktorė Snieguolė Navickienė. Pranešimo metu buvo pristatytas 2021-2022 m. su partneriais iš Latvijos „Bauskės pilies muziejumi“ įgyvendintas projektas „Istorinis kelias: Raudondvaris-Bauskė“.

Apie kultūrinio turizmo situaciją rajone su konferencijoje dalyvavusiais kultūros paveldo bei turizmo ekspertais diskutavo Kauno rajono vicemerė Raminta Popovienė. Taip pat kartu su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro komanda vicemerė pristatė projektą „Nemuno 7“, kuris pelnė ECTN apdovanojimą „Upių pakrančių paveldas“ kategorijoje.

Tai jau antrasis ECTN įvertinimas Kauno rajone įgyvendinamiems kultūros paveldo ir turizmo srities projektams – 2018 m. Raudondvario dvarui buvo įteiktas specialus komisijos prizas už įgyvendintą projektą „Raudondvario dvaro žirgyno pritaikymas menų inkubatoriaus veiklai“ ir jame vykdomas kultūrines veiklas.

Kitos naujienos

10.20 Visos naujienos

Raudondvario dvaras dalyvavo Europos Kultūros Turizmo konferencijoje

Spalio 18–21 dienomis vyksta jau 16-oji Europos Kultūros Turizmo konferencija, rengiama ECTN – European Cultural Tourism Network. Kasmet vis kitame Europos mieste vykstantis renginys šiemet nusikėlė į Pafos miestą, Kipre. Šių metų konferencijos tema „Išmanusis turizmas – išmanios kelionės vietos: kultūros paveldas ir kūrybiškumas, skaitmeninimas ir tvarumas“. Konferencijoje aptariamos naujausios kultūros, paveldo, pažangaus ir tvaraus turizmo srities tendencijos, įskaitant inovacijas, [...]

10.09 Visos naujienos

Spalio 20 d. TONOS HUMANOS: ispanų baroko dainos ir šokiai

TONOS HUMANOS: ispanų baroko dainos ir šokiai Nemokamas senosios muzikos koncertas spalio 20 d., 18 val. Raudondvario pilies Baltojoje salėje. Senosios muzikos ansamblis „Lux Maris“: Renata Dubinskaitė (mecosopranas, programos autorė), Karl Nyhlin (ispaniška barokinė gitara, Švedija). Vilniui švenčiant 700 metų jubiliejų, senosios muzikos dainininkė Renata Dubinskaitė kartu su švedų liutnininku ir gitaristu Karl Nyhlin – ansamblis „Lux Maris“ – dovanoja [...]

10.02 Visos naujienos

2023 m. spalio 7-8 d. tarptautinė kačių paroda!

2023 m. spalio 7-8 dienomis Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje vyks kačių paroda! Žiūrovai kviečiami šeštadienį nuo 9:30 iki 18 val. ir sekmadienį nuo 9:30 val. iki 16 val. Bilietų kainos: ▪️suaugusiesiems – 6,00 Eur; ▪️vaikams nuo 5 iki 12 metų ir pensininkams – 3,00 Eur; ▪️šeimos bilietas – 12,00 Eur; ▪️vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas. Daugiau informacijos: info@bubaste.lt +37065570058, [...]

Daugiau renginių
x