raudondvario dvaras

Renginiai

M.A.M.A VASARA festivalis Raudondvario dvare!

07.10 / 16:00 val. Kaina - 14 eur
M.A.M.A VASARA festivalis Raudondvario dvare!

„M.A.M.A. muzikinių apdovanojimų“ organizatoriai paskelbė intriguojančią naujieną: pernai pirmąkart surengtas festivalis keliasi į naują vietą ir skelbia pagrindines žvaigždes. Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ šiemet paskutinę vasaros dieną vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų. Rugpjūčio 31 d. rengiamame muzikos festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs Jazzu, „Daddy Was A Milkman“, „8 Kambarys“, Donatas Montvydas, Radistai, „Happyendless“, Vidas Bareikis, „Flying Saucer Gang“, „Colours Of Bubbles“, Junior A, Jurijus, Mad Money ir daug kitų Lietuvos grupių bei atlikėjų.

„Labai džiaugiamės, kad ir vėl galėsime pristatyti daugybę Lietuvos atlikėjų ne tik apdovanojimų scenoje, bet ir vasaros festivalio formate. Praėjusių metų festivalio startas parodė, kad mūsų šalies atlikėjai yra populiarūs ir jų pasiklausyti nori tikrai daug klausytojų. Šiais metais ne tik išplėsime jų sąrašą, bet ir prailginsime programas, tad susirinkusiems į festivalį beliks mėgauti kokybiška lietuviška muzika“, – sakė „M.A.M.A. muzikinius apdovanojimus“ organizuojančios asociacijos atstovai.

„Didžiuojamės ne tik tuo, kad prisidedame prie jaunų ir pradedančių mūsų muzikos scenos atlikėjų populiarinimo, bet ir tuo, kad atrandame vis naujas erdves renginių organizavimui. Raudondvaris – viena gražiausių vietų Lietuvoje – puiki vieta koncertams. Tikimės, kad tai įvertins ir žiūrovai“, – teigė didžiausio Baltijos šalių koncertų rengėjo „Live Nation Lietuva“ atstovai.

Festivalyje „M.A.M.A. vasara“ pasirodysiantis Donatas Montvydas ypatingą dėmesį atkreipė į tai, kad festivalis dedikuotas būtent mūsų šalies atlikėjams.

„Labai džiaugiuosi galimybe pasirodyti šiame Lietuvos atlikėjų festivalyje. Tikiu, kad šiais metais įvykis bus dar didesnis ir kiekvienas atlikėjas čia galės pristatyti geriausius ir naujausius savo kūrinius. Man asmeniškai bus malonu sutikti kolegas ir drauge pasidžiaugti paskutine vasaros diena drauge“, – teigė Donny Montell.

Išskirtinį pasirodymą planuojantis surengti „Daddy Was A Milkman“ taip pat neslėpė susižavėjimo festivaliu.

„Festivalis „MAMA Vasara“ tampa puikiu vasaros uždarymo simboliu, todėl bus labai smagu čia vėl sudalyvauti. Neabejoju, kad deramai ją palydėsime ir šį kartą Raudondvaryje“, – sakė Ignas Pociūnas.

Organizatoriai atskleidė vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Raudondvaryje – vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ atlikėjų sąrašą. Rugpjūčio 31 d. čia įspūdingus pasirodymus publikai surengs Jazzu, „Daddy Was A Milkman“, „8 Kambarys“, Donatas Montvydas, Radistai, „Happyendless“, Vidas Bareikis, „Flying Saucer Gang“, „Colours Of Bubbles“, Junior A, Jurijus, Mad Money ir daugelis kitų atlikėjų.

Bilietus į „M.A.M.A. vasara“ festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt. Pirmieji bilietai kainuoja tik nuo 14 Eur.

 

Organizatorius

VšĮ Manaip

Lvovo g. 13-12 Vilnius
863630716 / info@muzikosapdovanojimai.lt

Kiti renginiai

04.06 Kaina: - € 21,41–31,51

Geriausios roko baladės | Č. Gabalis, J. Milius ir F. Zakrevskis

2025 m. Gerai žinomi ir mylimi dainininkai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius paskutiniu metu aktyviai koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose projektuose, tačiau meilė roko muzikai kaskart sujungia juos bendram pasirodymui. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai surengs koncertą, kuriame akustiškai suskambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1700
03.22 Kaina: - € 26,46–36,56

2 dalių komedija TRYS MYLIMOS (rež. K. Kazlauskaitė)

2025 m. ŽEMAITĖ 2 dalių komedija „Trys mylimos“ | Premjera | Raudondvario dvaro menų inkubatorius Kovo 22 d., 18 val., Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje – jausmų drama (su žmonėms būdingomis silpnybėmis ir gudrybėmis) apie amžiną poreikį būti mylimam. Aktorė Kristina Kazlauskaitė ir vėl imasi režisūros – lietuvių literatūros klasikos kūrinio Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės, geriau žinomos Žemaitės slapyvardžiu, komedijos „Trys mylimos“. Spektaklio [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1800
01.18 Kaina: - € -

Nemokamos Bavariško akmenslydžio pamokos

2025 m. Šį savaitgalį – sausio 18 ir 19 d., nuo 12 iki 14 val.  Kerlingas Kaune kviečia į dar vienas nemokamas Bavariško akmenslydžio pamokas dvaro čiuožykloje  Susitikimo metu susipažinsite su šios sporto šakos istorija, smagiai praleisite laiką mokantis žaidimo subtilybių! Jokio išankstinio pasiruošimo nereikia! Daugiau info.: tel. +370 693 00380

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1200
01.08 Kaina: - € -

Kauno tarpukario architektūros, istorijos, kultūros paveldo vertybės | PARODA

2025 m. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje galima apžiūrėti architekto, dailininko ir kultūros paveldo vertybių specialisto Jono Lukšės „Kauno tarpukario architektūros, istorijos, kultūros paveldo vertybės“ piešinių parodą. Paroda veiks iki vasario 7 d. Lankymas nemokamas. Darbo laikas: I–IV 9–17 val., V 9–15:45 val. Informacija: raudondvariodvaras@gmail.com, +370 640 35936

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 900
12.27 Kaina: - € 21,41–41,61
AKTORIŲ TRIO | Vėl kartu Pradžia 180000

AKTORIŲ TRIO | Vėl kartu

 2024 m. gruodžio 27 d., 18 val. „Aktorių trio“ sugrįžta kviečia į šventinį koncertą! Neįtikėtina, tačiau jie ir vėl kartu. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms visų trijų vertybėms – muzikai ir poezijai. Legendiniam „Aktorių trio“ – Kostui Smoriginui, Olegui Ditkovskiui ir Sauliui Bareikiui – lygių iki šiol nėra. Praėjusį gruodį surengę itin sėkmingus [...]

Pilies takas 1 54127 Raudondvaris
Pradžia 1800
Daugiau renginių
x