raudondvario dvaras

Naujienos

DĖL ĮVAŽIAVIMO Į RAUDONDVARIO DVARO SODYBOS TERITORIJĄ GALIOJANČIOS TVARKOS

06.23 / Visos naujienos
DĖL ĮVAŽIAVIMO Į RAUDONDVARIO DVARO SODYBOS TERITORIJĄ GALIOJANČIOS TVARKOS

2023-06-23

Informuojame, kad į VšĮ „Raudondvario dvaras“ administruojamą Raudondvario dvaro sodybos teritoriją įvažiuoti transporto priemonėmis gali tik:

  1. Raudondvario dvaro sodyboje veikiančių įstaigų darbuotojai, turintys VšĮ „Raudondvario dvaras“ išduotus leidimus „Leidimas įvažiuoti, sustoti ir stovėti Raudondvario dvaro sodybos parkavimo aikštelėje“.
  2. Menų inkubatoriaus rezidentai, turintys minėtus leidimus. Esant būtinybei, rezidentai gali trumpam įvažiuoti į Menų inkubatoriaus vidinį kiemelį, prie pagrindinio įėjimo į rezidencijas ir išsikrauti atsivežtus daiktus. Vėliau automobiliai turi stovėti automobilių stovėjimo aikštelėje, kaip ir nurodyta leidime.
  3. Kurjeriai, pristatantys siuntas, gali įvažiuoti tik į automobilių stovėjimo aikštelę.
  4. Renginių techninis ir aptarnaujantis personalas – atskiru suderinimu su VšĮ „Raudondvario dvaras“ vadovybe, prašant išduoti laikiną leidimą įvažiuoti į teritoriją.
  5. Jaunavedžius vežančios transporto priemonės įvažiuoti ir stovėti automobilių aikštelėje gali tik už nustatytą mokestį – 25 Eur/1 auto.
  6. Jaunavedžius aptarnaujantis personalas įvažiuoti į Raudondvario dvaro teritoriją ir palikti automobilį stovėjimo aikštelėje gali už tik nustatytą mokestį – 25 Eur/1 auto. Personalas gali privažiuoti iki numatytos vietos parke išsikrauti daiktus, bet negali stovėti toje vietoje ilgiau nei 10 min.

 

VšĮ „Raudondvario dvaras“ administracija: raudondvariodvaras@gmail.com, +370 640 35936

Kitos naujienos

09.06 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams ir amatininkams dalyvauti „Etnografijos kodas“ renginyje

Rugsėjo 9 d., Raudondvario dvare vyks ETNOGRAFIJOS KODAS. Kviečiame registruotis amatininkus ir prekybininkus: tel. +37064035936 arba el. p. raudondvariodvaras@gmail.com Prekybos vietos mokesčio nėra. Turėti savo palapinę ir el. generatorių (jei reikalinga elektra). (KRS nuotr.)

08.28 Visos naujienos

Darbo skelbimas

VšĮ „Raudondvario dvaras“ ieško darbuotojų vykdyti lauko priežiūros, pagalbinius darbus Raudondvario dvaro parke. Taip pat siūlomas darbas valytojai (vidaus patalpų valymas, priežiūra). Užmokestis: minimalioji mėnesinė alga (MMA). Visos socialinės garantijos. Daugiau info. :+370 640 35936, raudondvariodvaras@gmail.com

06.23 Visos naujienos

DĖL ĮVAŽIAVIMO Į RAUDONDVARIO DVARO SODYBOS TERITORIJĄ GALIOJANČIOS TVARKOS

2023-06-23 Informuojame, kad į VšĮ „Raudondvario dvaras“ administruojamą Raudondvario dvaro sodybos teritoriją įvažiuoti transporto priemonėmis gali tik: Raudondvario dvaro sodyboje veikiančių įstaigų darbuotojai, turintys VšĮ „Raudondvario dvaras“ išduotus leidimus „Leidimas įvažiuoti, sustoti ir stovėti Raudondvario dvaro sodybos parkavimo aikštelėje“. Menų inkubatoriaus rezidentai, turintys minėtus leidimus. Esant būtinybei, rezidentai gali trumpam įvažiuoti į Menų inkubatoriaus vidinį kiemelį, prie pagrindinio įėjimo į [...]

06.05 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams dėl liepos 6 d.

Kviečiame prekybininkus registruotis dalyvauti liepos 6-osios, Valstybės dienos, šventėje! Registracija ir informacija: raudondvariodvaras@gmail.com arba +370 640 35936.

05.15 Visos naujienos

Parodos GAMTA-VISŲ NAMAI programa gegužės-birželio mėn.

2023 m. gegužės 13 d. Raudondvario dvare Lietuvos medžiotojų sąjunga „Gamta“ kartu su Sūduvos medžiotojų sąjunga, Lietuvos medžiotojų draugija, Vytauto Didžiojo universitetu ir Kauno rajono savivaldybe atidarė medžioklės trofėjų parodą GAMTA – VISŲ NAMAI. Paroda veiks iki 2023 m. liepos mėn. 15 d. Lankymo laikas: I-IV 11–18 val., V-VII 10–19 val. Edukaciniai užsiėmimai rengiami šeštadieniais. Gegužės-birželio mėn. programa pridedama.   [...]

Daugiau renginių
x