raudondvario dvaras

Naujienos

Raudondvario dvaras dalyvavo Europos Kultūros Turizmo konferencijoje

10.20 / Visos naujienos

Spalio 18–21 dienomis vyksta jau 16-oji Europos Kultūros Turizmo konferencija, rengiama ECTN – European Cultural Tourism Network. Kasmet vis kitame Europos mieste vykstantis renginys šiemet nusikėlė į Pafos miestą, Kipre.

Šių metų konferencijos tema „Išmanusis turizmas – išmanios kelionės vietos: kultūros paveldas ir kūrybiškumas, skaitmeninimas ir tvarumas“. Konferencijoje aptariamos naujausios kultūros, paveldo, pažangaus ir tvaraus turizmo srities tendencijos, įskaitant inovacijas, kūrybiškumą ir kultūrinio turizmo produktų kūrimą.

Pranešėjai kviečiami dalintis savo aktualia patirtimi, geraja praktika bei pateikti pavyzdžius ir rekomendacijas siekiant išsaugoti, atkurti ir skatinti kultūros bei paveldo vertybes, pasitelkiant inovacijas išmaniam, tvariam ir atsakingam turizmui plėtoti.

ECTN konferencijoje dalyvavo ir Kauno rajono atstovai:

Raudondvario dvaro įgyvendinamų projektų kultūros paveldo srityje patirtimi konferencijoje dalijosi dvaro direktorė Snieguolė Navickienė. Pranešimo metu buvo pristatytas 2021-2022 m. su partneriais iš Latvijos „Bauskės pilies muziejumi“ įgyvendintas projektas „Istorinis kelias: Raudondvaris-Bauskė“.

Apie kultūrinio turizmo situaciją rajone su konferencijoje dalyvavusiais kultūros paveldo bei turizmo ekspertais diskutavo Kauno rajono vicemerė Raminta Popovienė. Taip pat kartu su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro komanda vicemerė pristatė projektą „Nemuno 7“, kuris pelnė ECTN apdovanojimą „Upių pakrančių paveldas“ kategorijoje.

Tai jau antrasis ECTN įvertinimas Kauno rajone įgyvendinamiems kultūros paveldo ir turizmo srities projektams – 2018 m. Raudondvario dvarui buvo įteiktas specialus komisijos prizas už įgyvendintą projektą „Raudondvario dvaro žirgyno pritaikymas menų inkubatoriaus veiklai“ ir jame vykdomas kultūrines veiklas.

Kitos naujienos

06.27 Visos naujienos

Raudondvario dvaras pristatytas naujausiame Baltic Times žurnalo leidime!

 2024 m. The Baltic times – nepriklausomas leidinys, apžvelgiantis naujausius politikos, ekonomikos, verslo ir kultūros įvykius Baltijos šalyse. Straipsnis pasiekiamas ir internetu, The Baltic Times svetainėje: čia

06.14 Visos naujienos

Birželio 15 d. | Tarptautinė visų veislių šunų paroda 2024

2024 m. Rytoj (birželio 15 d.),  Raudondvario dvare vyks Tarptautinė visų veislių šunų ir heideterjerų paroda! Renginys nemokamas. Preliminari renginio pradžia 10 val.

06.13 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams dalyvauti Valstybės dienos šventėje

2024 m. Kviečiame norinčius prekiauti liepos 6-ąją, Valstybės dienos šventėje, registruotis! Informacija ir registracija: +370 64035 936 arba raudondvariodvaras@gmail.com

06.10 Visos naujienos

REGISTRACIJA į Jaunojo talento konkursą 2024!

Švęsdami Valstybės dieną, liepos 6-ąją, Raudondvario dvare, kartu jau tradiciškai rengiame ir jaunųjų talentų konkursą. Laukiame visų moksleivių, norinčių pristatyti scenos menų pasirodymus! Dalyvius vertins profesionalų komisija, lauks prizai ir padėkos raštai, kurių įteikimą palydės garsūs publikos plojimai. Jei norite išbandyti save profesionalioje scenoje – registruokitės! Registracija vyksta iki liepos 1 d.  Užpildytas paraiškos formas siųskite: raudondvariodvaras@gmail.com Paraiška: čia Nuostatai: [...]

04.29 Visos naujienos

Kvietimas prekybininkams!

2024-04-29 Kviečiame prekybininkus registruotis prekybai gegužės 11 d. vyksiančiame Europos muziejų nakties ir šeimų šventės renginyje. Detalesnė informacija ir registracija: +370 640 35936 raudondvariodvaras@gmail.com    

Daugiau renginių
x