raudondvario dvaras

Naujienos

Raudondvario dvaras dalyvavo Europos Kultūros Turizmo konferencijoje

10.20 / Visos naujienos

Spalio 18–21 dienomis vyksta jau 16-oji Europos Kultūros Turizmo konferencija, rengiama ECTN – European Cultural Tourism Network. Kasmet vis kitame Europos mieste vykstantis renginys šiemet nusikėlė į Pafos miestą, Kipre.

Šių metų konferencijos tema „Išmanusis turizmas – išmanios kelionės vietos: kultūros paveldas ir kūrybiškumas, skaitmeninimas ir tvarumas“. Konferencijoje aptariamos naujausios kultūros, paveldo, pažangaus ir tvaraus turizmo srities tendencijos, įskaitant inovacijas, kūrybiškumą ir kultūrinio turizmo produktų kūrimą.

Pranešėjai kviečiami dalintis savo aktualia patirtimi, geraja praktika bei pateikti pavyzdžius ir rekomendacijas siekiant išsaugoti, atkurti ir skatinti kultūros bei paveldo vertybes, pasitelkiant inovacijas išmaniam, tvariam ir atsakingam turizmui plėtoti.

ECTN konferencijoje dalyvavo ir Kauno rajono atstovai:

Raudondvario dvaro įgyvendinamų projektų kultūros paveldo srityje patirtimi konferencijoje dalijosi dvaro direktorė Snieguolė Navickienė. Pranešimo metu buvo pristatytas 2021-2022 m. su partneriais iš Latvijos „Bauskės pilies muziejumi“ įgyvendintas projektas „Istorinis kelias: Raudondvaris-Bauskė“.

Apie kultūrinio turizmo situaciją rajone su konferencijoje dalyvavusiais kultūros paveldo bei turizmo ekspertais diskutavo Kauno rajono vicemerė Raminta Popovienė. Taip pat kartu su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro komanda vicemerė pristatė projektą „Nemuno 7“, kuris pelnė ECTN apdovanojimą „Upių pakrančių paveldas“ kategorijoje.

Tai jau antrasis ECTN įvertinimas Kauno rajone įgyvendinamiems kultūros paveldo ir turizmo srities projektams – 2018 m. Raudondvario dvarui buvo įteiktas specialus komisijos prizas už įgyvendintą projektą „Raudondvario dvaro žirgyno pritaikymas menų inkubatoriaus veiklai“ ir jame vykdomas kultūrines veiklas.

Kitos naujienos

02.16 Visos naujienos

Sveikiname su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena!

Sveikiname su Vasario 16-ąja, Lietuvos Valstybės atkūrimo diena!

02.07 Visos naujienos

„EKO žvakės“ kviečia registruotis į pavasarines edukacijas!

Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje veikianti „EKO žvakės“ studija kviečia registruotis į temines pavasarines edukacines programas. Registracija: tel. +370 670 39767  

02.06 Visos naujienos

Nauja edukacinė programa menų inkubatoriuje - Svajonių žemėlapis

2024-02-06 AMBER AREA kūrybinės dirbtuvės kviečia registruotis į naują edukacinę programą! Kviečiame siekti svajonių išsipildymo – efektyviai! Norai ar svajonės dažnai plaukioja mūsų galvose lyg oro burbulai ir mes net patys nesuprantame galutinio tikslo. Svajojame rasti auksinę žuvelę ir net tikimės, kad galbūt ji išsiaiškins mūsų norus, ir juos kuo skubiau, kada nors, išpildys. Arba net dar blogiau, gal nusiteikiame [...]

12.06 Visos naujienos

2023 m. čiuožyklos ir karuselių darbo laikas

Čiuožyklos darbo laikas: I – nedirba II – 18:30-20:30 val. vyksta nemokamos čiuožimo pamokos; galima užsisakyti grupėms: raudondvariodvaras@gmail.com III – V 14:00–21:00 val. VI – VII 12:00–21:00 val. Kainos: 1 val. čiuožimo seanso kaina – 3 Eur/asm. 1 val. pačiūžų nuomos kaina – 5 Eur/asm. *Šventinėmis dienomis darbo laikas gali keistis Karuselių darbo laikas: mažosios II – V 16:00–21:00 VI-VII [...]

12.06 Visos naujienos

Darbo skelbimas

2023-12-06 VšĮ „Raudondvario dvaras“ ieško darbuotojų vykdyti lauko priežiūros ir pagalbinius darbus Raudondvario dvaro parke. Užmokestis: minimalioji mėnesinė alga. Visos socialinės garantijos. Daugiau info. :+370 640 35936, raudondvariodvaras@gmail.com

Daugiau renginių
x